Witamy w serwisie eRejestracja


Witamy w e-rejestracji Centrum Medycznego Zdrowie

Zanim umówisz wizytę on-line przeczytaj poniższe informacje

        
        

UWAGA! Wizytę on-line mogą umawiać tylko pacjenci przychodni Centrum Medycznego Zdrowie. Jeśli nie jesteś pacjentem Zapisz się do POZ

1. Klikając w WOLNE TERMINY zostaniesz przekierowany na zakładkę, gdzie będzie można wybrać przychodnię, lekarza, termin i godzinę wizyty.

2. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszej e-rejestracji kliknij UTWÓRZ KONTO i wypełnij potrzebne dane.

Jeśli posiadasz już konto, kliknij ZALOGUJ SIĘ a następnie wpisz nazwę użytkownika oraz hasło.

3. Rejestracja online dotyczy wizyt w ramach NFZ.

4. Po wybraniu terminu wizyta zostanie potwierdzona przez pracownika placówki. Informacja o statusie zostanie przesłana na adres mailowy.

5. Bilanse, patronaże, szczepienia i wizyty domowe na ten moment umawiamy wyłącznie telefonicznie.

6. Receptę możesz zamówić tylko na leki stale przyjmowane, które już były wypisywane w naszej przychodni. Wybierz SPECJALNOŚĆ: RECEPTY, RODZAJ WIZYTY: RECEPTA i wyszukaj termin. W uwagach szczegółowo wypisz: nazwy leków, dawkowanie oraz ilość opakowań. Kod recepty otrzymasz poprzez wiadomość SMS w terminie do 2 dni roboczych. Jeśli chcesz otrzymać receptę na nowy lek umów wizytę u lekarza POZ lub dostarcz do przychodni zaświadczenie o przyjmowanych lekach (np. ze szpitala lub poradni specjalistycznej).

7. Jeśli chcesz zarezerwować termin wizyty do pediatry dla dziecka załóż SUBKONTO: SUBKONTA - DODAJ NOWE SUBKONTO i uzupełnij dane dziecka.

 

Zapraszamy również do skorzystania z zakładki POMOC, gdzie znajdą Państwo szczegółową instrukcję obsługi portalu eRejestracja

10-krotna nieudana próba zalogowania się przy użyciu błędnego LOGINU lub HASŁA skutkuje automatyczną blokadą dostępu do systemu z adresu IP, z którego nastąpiła wspomniana ilość błędnych prób logowania. W przypadku takiej blokady prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem mailowym podanym w dole strony. W miarę możliwości prosimy o dołączenie zrzutu ekranu.


ENDOSKOPIA: Pracownia endoskopii już działa!
28.03.2024 13:29
Nasza pracownia oferuje kompleksowe badania z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego - gastroskopia, kolonoskopia i sigmoidoskopia.
 
W naszej poradni oferujemy m.in.:
▪️ konsultacje specjalistyczne z zakresu endoskopii i proktologii
▪️ gastroskopię
▪️ sigmoidoskopię
▪️ rektoskopię
▪️ kolonoskopię
▪️ skleroterapię oraz bezbolesne leczenie hemoroidów metodą opaskowania
▪️ polipektomię pętlową
 
Nowoczesna pracownia spełnia najwyższe standardy. Ze strony gastrologicznej będziemy realizujemy badania endoskopowe dotyczące górnego odcinka przewodu pokarmowego: przełyku, żołądka, dwunastnicy, czyli tzw. gastroskopię a także kolonoskopię - badania dotyczące dolnego odcinka przewodu pokarmowego i sigmoidoskopię - badanie odbytnicy/esicy.
 
Nasz doświadczony zespół specjalistów z przyjemnością zapewni Ci opiekę na najwyższym poziomie, przy zachowaniu pełnego komfortu i bezpieczeństwa.
▪️ pacjenci dorośli oraz dzieci od 12 roku życia
▪️ badania prywatne
▪️ szybki czas oczekiwania na termin badania
▪️ godziny pracy pracowni: poniedziałki - czwartki 15:00 - 20:00, piątki - soboty 8:00 - 13:00.
 
Umów termin badania i zapytaj o szczegóły:
41 201-01-01
rejestracja@zdrowiekielce.com
Centrum Medyczne Zdrowie Kielce, Karczówkowska 45
Rozwiń

REZONANS: REZONANS MAGNETYCZNY - PRYWATNIE ORAZ W RAMACH NFZ
12.04.2023 09:45

Skorzystaj z badań rezonansem magnetycznym w Centrum Medycznym Zdrowie przy ul. Karczówkowskiej 45 w Kielcach. Badanie można wykonać prywatnie oraz w ramach NFZ z kontrastem lub bez. 

Rezonans magnetyczny jest bezbolesną, bezpieczną i nieinwazyjną techniką diagnostyczną. Wykorzystuje naturalne właściwości magnetyczne ludzkiego ciała. Umożliwia uzyskanie obrazów ośrodkowego układu nerwowego, tkanek miękkich i innych narządów wewnętrznych. To jedna z najdokładniejszych metod obrazowych.  
Badania bez kolejki? Tak! W naszej placówce wykonasz rezonans magnetyczny z krótkim terminem oczekiwania na badania i opis. 
Do dyspozycji pacjentów jest 1,5-teslowy aparat marki Siemens, który pozwala na wykonywanie bardzo dobrej jakości zdjęć. Sprzęt wspomagany jest sztuczną inteligencją, szerokim pasmem modułów usprawniających proces diagnostycznych, co pozwala na szybsze wychwycenie ewentualnych zmian w ciele pacjenta. 
Rozwiń