Witamy w serwisie eRejestracja


Witamy w e-rejestracji Centrum Medycznego Zdrowie

Zanim umówisz wizytę on-line przeczytaj poniższe informacje

        
        

UWAGA! Wizytę on-line mogą umawiać tylko pacjenci przychodni Centrum Medycznego Zdrowie. Jeśli nie jesteś pacjentem Zapisz się do POZ

1. Klikając w WOLNE TERMINY zostaniesz przekierowany na zakładkę, gdzie będzie można wybrać przychodnię, lekarza, termin i godzinę wizyty.

2. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszej e-rejestracji kliknij UTWÓRZ KONTO i wypełnij potrzebne dane.

Jeśli posiadasz już konto, kliknij ZALOGUJ SIĘ a następnie wpisz nazwę użytkownika oraz hasło.

3. Rejestracja online dotyczy wizyt w ramach NFZ.

4. Po wybraniu terminu wizyta zostanie potwierdzona przez pracownika placówki. Informacja o statusie zostanie przesłana na adres mailowy.

5. Bilanse, patronaże, szczepienia i wizyty domowe na ten moment umawiamy wyłącznie telefonicznie.

6. Receptę możesz zamówić tylko na leki stale przyjmowane, które już były wypisywane w naszej przychodni. Wybierz SPECJALNOŚĆ: RECEPTY, RODZAJ WIZYTY: RECEPTA i wyszukaj termin. W uwagach szczegółowo wypisz: nazwy leków, dawkowanie oraz ilość opakowań. Kod recepty otrzymasz poprzez wiadomość SMS w terminie do 2 dni roboczych. Jeśli chcesz otrzymać receptę na nowy lek umów wizytę u lekarza POZ lub dostarcz do przychodni zaświadczenie o przyjmowanych lekach (np. ze szpitala lub poradni specjalistycznej).

7. Jeśli chcesz zarezerwować termin wizyty do pediatry dla dziecka załóż SUBKONTO: SUBKONTA - DODAJ NOWE SUBKONTO i uzupełnij dane dziecka.

 

Zapraszamy również do skorzystania z zakładki POMOC, gdzie znajdą Państwo szczegółową instrukcję obsługi portalu eRejestracja

10-krotna nieudana próba zalogowania się przy użyciu błędnego LOGINU lub HASŁA skutkuje automatyczną blokadą dostępu do systemu z adresu IP, z którego nastąpiła wspomniana ilość błędnych prób logowania. W przypadku takiej blokady prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem mailowym podanym w dole strony. W miarę możliwości prosimy o dołączenie zrzutu ekranu.


PEDATRA: Weekendy z pediatrą w Centrum Medycznym Zdrowie
14.01.2023 09:39
Drodzy Pacjenci!

Niedawno wspominaliśmy, że ruszamy z projektem dla najmłodszych Pacjentów. Możemy już oficjalnie poinformować, że wznawiamy WEEKENDY Z PEDIATRĄ, z których będzie można skorzystać już od 14-15 stycznia!

Wizyty będą dostępne dla wszystkich chętnych, nawet jeśli nie należą do naszych przychodni POZ 🙌
▪soboty: 10:00 - 15:00
▪niedziele: 10:00 - 15:00
▪cena wizyty: 180 zł
▪Dodatkowo, można będzie wykonać szybkie testy:
🔹CRP półilościowy kasetkowy
🔹COMBO FLUORECARE 4w1 - Covid-19, grypa A+B, RSV
🔹STREP A szybki test do wykrywania antygenu streptococcus z grupy A w wymazie z gardła.
Zapraszamy rodziców do rejestracji: 41 201-01-01
Rozwiń