Witamy w serwisie eRejestracja


Witamy w e-rejestracji Centrum Medycznego Zdrowie

Zanim umówisz wizytę on-line przeczytaj poniższe informacje

        
        

UWAGA! Wizytę on-line mogą umawiać tylko pacjenci przychodni Centrum Medycznego Zdrowie. Jeśli nie jesteś pacjentem Zapisz się do POZ

1. Klikając w WOLNE TERMINY zostaniesz przekierowany na zakładkę, gdzie będzie można wybrać przychodnię, lekarza, termin i godzinę wizyty.

2. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszej e-rejestracji kliknij UTWÓRZ KONTO i wypełnij potrzebne dane.

Jeśli posiadasz już konto, kliknij ZALOGUJ SIĘ a następnie wpisz nazwę użytkownika oraz hasło.

3. Rejestracja online dotyczy wizyt w ramach NFZ.

4. Po wybraniu terminu wizyta zostanie potwierdzona przez pracownika placówki. Informacja o statusie zostanie przesłana na adres mailowy.

5. Bilanse, patronaże, szczepienia i wizyty domowe na ten moment umawiamy wyłącznie telefonicznie.

6. Receptę możesz zamówić tylko na leki stale przyjmowane, które już były wypisywane w naszej przychodni. Wybierz SPECJALNOŚĆ: RECEPTY, RODZAJ WIZYTY: RECEPTA i wyszukaj termin. W uwagach szczegółowo wypisz: nazwy leków, dawkowanie oraz ilość opakowań. Kod recepty otrzymasz poprzez wiadomość SMS w terminie do 2 dni roboczych. Jeśli chcesz otrzymać receptę na nowy lek umów wizytę u lekarza POZ lub dostarcz do przychodni zaświadczenie o przyjmowanych lekach (np. ze szpitala lub poradni specjalistycznej).

7. Jeśli chcesz zarezerwować termin wizyty do pediatry dla dziecka załóż SUBKONTO: SUBKONTA - DODAJ NOWE SUBKONTO i uzupełnij dane dziecka.

 

Zapraszamy również do skorzystania z zakładki POMOC, gdzie znajdą Państwo szczegółową instrukcję obsługi portalu eRejestracja

10-krotna nieudana próba zalogowania się przy użyciu błędnego LOGINU lub HASŁA skutkuje automatyczną blokadą dostępu do systemu z adresu IP, z którego nastąpiła wspomniana ilość błędnych prób logowania. W przypadku takiej blokady prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem mailowym podanym w dole strony. W miarę możliwości prosimy o dołączenie zrzutu ekranu.